Masz problem z kontrolą limitów na PSZOKu?

Czy twoja sytuacja wygląda następująco:

Gdy jesteś pracownikiem wagowym...

Masz roczny limit na 1000 kg gruz (17 01 02 - Gruz ceglany). 1 kwietnia przyjeżdża Pan Kowalski i przywozi 700 kg gruzu. Po trzech miesiącach przywozi kolejne 700 kg. Ty zaczynasz wertować notatki, kartki i próbujesz skontrolować, czy przekracza limit czy też nie... Czas leci, Pan Kowalski się irytuje, Tobie również udziela się nerwowa atmosfera.

Gdy jesteś osobą odpowiedzialną za rozliczenia i dokumentacje PSZOKu...

Jeśli w twojej firmie organizacja przyjęć na PSZOKu wygląda jak w akapicie wyżej, to możesz mieć kłopot. Problem polega na tym, że nie wykryte przekroczenia limitu stają się stratą finansową dla twojego zakładu. Dojście do wyłapania przekroczenia limitu zajmuje sporo czasu, o ile w ogóle zostanie wykryte.

Rozwiązanie

Odnośnie pierwszego przypadku pracownik wagowy ma aktualną i natychmiastową informacje o wykorzystanym limicie przez Pana Kowalskiego i dane o ewentualnym jego przekroczeniu. Nie traci czasu na wertowanie papierów. W tym momencie może poinformować Pana Kowalskiego o tym fakcie, a on podejmuje decyzje o płatnym oddaniu odpadów. Dzięki EasyPSZOK mamy bieżące informacje o wykorzystanych limitach tu i teraz.

W drugim przypadku dotyczącym osoby odpowiedzialnej za rozliczenia nie dochodzi do takiej sytuacji. Ta weryfikacja odbywa się bezbłędnie i błyskawicznie już na wadze.

Czy wiesz w jaki sposób rozwiązać problem sprawozdawczości na PSZOKu?

Jesteś pracownikiem odpowiedzialnym za dokumentacje PSZOKu?

Zbliża się koniec miesiąca, a wraz z nim czas na tworzenie zestawień i raportów. Masa dokumentów, kwitów wagowych leży na twoim biurku. Czasu coraz mniej, a dokumentów przybywa.. .

Nie wiesz od czego zacząć?

Wyobraź sobie sytuację, w której na ekranie twojego urządzenia wyświetla Ci się przyjęcie, które zostało dodane dosłownie przed chwilą. Całą aktualną ewidencję odpadów masz na bieżąco i nie musisz się martwić czy zdążysz stworzyć raport przed końcem miesiąca.

Rozwiązanie

W EasyPSZOK nie musisz powielać danych wypełnionych przez pracownika wagowego.

Wszystkie informacje raz wprowadzone do programu do ewidencji odpadów komunalnych możesz wykorzystać w każdej chwili i w dowolnym miejscu, tworząc takie zestawienia, których tylko potrzebujesz.