cennik easypszok

pakiet pro

pakiet start

pakiet basic

opłata
miesięczna *

25zł netto

69zł netto
92zł netto

109zł netto
149zł netto

ilość przyjęć
w miesiącu

do 100

do 500

nielimitowana

maksymalna
liczba użytkowników

1

2

4

ilość
gmin

1

1

2

dodatkowa
gmina

-

25zł miesięcznie

dodatkowy
użytkownik

-

9zł miesięcznie

Cennik - opcje dodatkowe

  1. Kompostowanie – 18 zł netto/miesięcznie EasyPSZOK to program do ewidencji odpadów komunalnych, w którym mamy możliwość uwzględnienia, czy dany mieszkaniec kompostuje odpady we własnym zakresie. Takie rozwiązanie pozwali Ci kontrolować, czy odpady (zielone) mogą zostać dostarczone na PSZOK przez konkretnego właściciela nieruchomości.
  2. Aktywny płatnik/import – 35 zł netto/miesięcznie W dodatkowej opcji importu masz możliwość aktualizowania bazy mieszkańców. Program zweryfikuje czy dana osoba znajduje się na liście i nadanajej status Płatnik. Dzięki temu zaoszczędzisz czas na weryfikacji osób, które opłaciły deklarację śmieciową i mogą przywieźć odpady na PSZOK. Import możesz wykonać wielokrotnie.
  3. Limit na posesje zamieszkałe/niezamieszkałe/letniskowe – 25 zł netto/miesięcznie EasyPSZOK jako program dla punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych pozwali Ci określić typy posesji wraz z uwzględnieniem limitu na konkretny typ posesji.
  4. W EasyPSZOK istnieje możliwość skorzystania z funkcjonalności czytników kodów kreskowych. Jak to działa? Podczas przyjmowania odpadów od mieszkańców, karta z kodem kreskowym jest skanowana czytnikiem. System wyszukuje kontakt/posesję w systemie. Dzięki temu mamy informacje czy możemy przyjąć odpady od danej osoby. Takie rozwiązanie przyśpiesza i ułatwia pracę na PSZOKu. Chcesz uzyskać więcej informacji? Zapraszamy do kontaktu.
  5. Istnieje możliwość podłączenia wagi do programu EasyPSZOK. Skontaktuj się z Nami w celu weryfikacji i wyceny.

* Licencja udzielana jest na rok (opłata pobierana za okres 1 roku)