Masz problem z kontrolą limitów na PSZOKu?

Czy twoja sytuacja wygląda następująco:

Gdy jesteś pracownikiem wagowym...

Masz roczny limit na 1000 kg gruz (17 01 02 - Gruz ceglany). 1 kwietnia przyjeżdża Pan Kowalski i przywozi 700 kg gruzu. Po trzech miesiącach przywozi kolejne 700 kg. Ty zaczynasz wertować notatki, kartki i próbujesz skontrolować, czy przekracza limit czy też nie... Czas leci, Pan Kowalski się irytuje, Tobie również udziela się nerwowa atmosfera.

Gdy jesteś osobą odpowiedzialną za rozliczenia i dokumentacje PSZOKu...

Jeśli w twojej firmie organizacja przyjęć na PSZOKu wygląda jak w akapicie wyżej, to możesz mieć kłopot. Problem polega na tym, że nie wykryte przekroczenia limitu stają się stratą finansową dla twojego zakładu. Dojście do wyłapania przekroczenia limitu zajmuje sporo czasu, o ile w ogóle zostanie wykryte.

Rozwiązanie

Odnośnie pierwszego przypadku pracownik wagowy ma aktualną i natychmiastową informacje o wykorzystanym limicie przez Pana Kowalskiego i dane o ewentualnym jego przekroczeniu. Nie traci czasu na wertowanie papierów. W tym momencie może poinformować Pana Kowalskiego o tym fakcie, a on podejmuje decyzje o płatnym oddaniu odpadów. Dzięki EasyPSZOK mamy bieżące informacje o wykorzystanych limitach tu i teraz.

W drugim przypadku dotyczącym osoby odpowiedzialnej za rozliczenia nie dochodzi do takiej sytuacji. Ta weryfikacja odbywa się bezbłędnie i błyskawicznie już na wadze.